واردات از اچ پی

واردات از اچ پی ساختمان اچ پی

واردات از اچ پی با الوند تجارت

شرکت الوند تجارت، برای واردات کالا از شرکت اچ پی، با دریافت کارت بازرگانی و طی کردن روند قانونی واردات کالا از کشور امریکا، کالای مورد نظر شما را از شرکت اچ پی خریداری و ثبت سفارش می کند. الوند تجارت، بعد از خرید و واریز وجه ارزی، محصول وارد شده از شرکت اچ پی را از گمرک ترخیص و با حمل و نقل ویژه و امن خود بدست شما می رساند. ما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه این خدمات را به شما ارائه می دهیم زیرا همراه خود سال ها تجربه و دانش در واردات کالا داریم.

شرکت الوند تجارت و واردات کالا از اچ پی

شرکت هیولت-پاکارد که همه ما با نام اچ پی( HP ) می شناسیم، یک شرکت آمریکایی است که در زمینه خدمات کامپیوتری و نرم افزاری فعالیت می کند.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر پالوآلتو ایالت کالیفرنیا قرار دارد. برخی از محصولات شرکت اچ پی عبارتند از: پرینتر، محصولات نرم افزاری، محصولات ابری همگرا، دوربین های دیجیتالی، اسکنر، تبلت، گوشی تلفن همراه، کامپیوتر و ماشین حساب رومیزی، نوت بوک های تجاری، نوت بوک های شخصی، سرور و … .

شرکت الوند تجارت در زمینه واردات کالا از اچ پی می تواند به شما خدمات و راهنمایی ارائه دهد.

گروه تجاری الوند با کادر مجرب و آگاه به قوانین گمرکی کشورهای جهان و ایران واردات کالا از اچ پی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

الوند تجارت از راه های قانونی و مطمئن در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه واردات کالا از اچ پی را برای شما بر عهده می گیرد.

گروه تجاری بر تمامی مراحل خرید و واردات کالا از اچ پی تا تحویل کالا به شما نظارت کامل و دقیق دارد. تجربه تجارتی امن و آسان را با الوند تجارت داشته باشید.

 • کشور:
  اچ پی پرچم آمریکا
  امریکا
 • دفتر مرکزی: کالیفرنیا
 • وبسایت: https://www.hp.com/us-en/home.html
 • ایمیل: info@hp.com
 • شماره تماس: 00423432432443
 • تعداد سفارش: 10
 • نوع محصولات:

  لوازم الکترونیک

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این فروشگاه ثبت نشده است.

ارسال نظر

فروشگاه ها

فروشگاه های مرتبط

وبلاگ

بیشتر بخوانید