واردات از جنرال موتورز

واردات از جنرال موتورز ساختمان جنرال موتورز

واردات از جنرال موتورز با الوند تجارت

شرکت الوند تجارت، برای واردات کالا از شرکت جنرال موتورز، با دریافت کارت بازرگانی و طی کردن روند قانونی واردات کالا از کشور امریکا، کالای مورد نظر شما را از شرکت جنرال موتورز خریداری و ثبت سفارش می کند. الوند تجارت، بعد از خرید و واریز وجه ارزی، محصول وارد شده از شرکت جنرال موتورز را از گمرک ترخیص و با حمل و نقل ویژه و امن خود بدست شما می رساند. ما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه این خدمات را به شما ارائه می دهیم زیرا همراه خود سال ها تجربه و دانش در واردات کالا داریم.

الوند تجارت و واردات از جنرال موتورز

رتبه برتر بزرگترین خودروسازان دنیا در اختیار خودروساز آمریکایی یعنی جنرال موتورز قرار دارد. جنرال موتورز که از قدیمی‌ ترین شرکت های سازنده خودرو در جهان می باشد و در سال 1908 تاسیس شده و امروز بزرگترین خودروساز کشور آمریکا محسوب می‌شود.

جنرال موتورز امروز در چندین کشور دنیا و با نام‌ های کادیلاک، شورلت و بیوک به تولید محصولات خود می‌پردازد و بخش‌ های بزرگ و قابل توجهی از سهام چند شرکت خودروسازی بزرگ را در اختیار دارد.

شرکت الوند تجارت در زمینه واردات از جنرال موتورز می تواند به شما کمک و راهنمایی دهد. الوند تجارت به دلیل آشنایی و آگاهی از قوانین گمرکی کشورهای جهان و ایران واردات از جنرال موتورز را به طور کامل انجام می دهد.

گروه تجاری الوند از راه های قانونی و در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه، واردات کالا از جنرال موتورز را برای شما بر عهده می گیرد.

الوند تجارت بر تمام روند خرید و واردات از جنرال موتورز تا تحویل به شما نظارت کامل و دقیق دارد. تجربه تجارتی امن و آسان را با الوند تجارت داشته باشید.

 • کشور:
  جنرال موتورز پرچم امریکا
  امریکا
 • دفتر مرکزی: دیترویت میشیگان
 • وبسایت: https://www.gm.com
 • ایمیل: info@gm.com
 • شماره تماس: 00423432432443
 • تعداد سفارش: 10
 • نوع محصولات:

  خودروسازی

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این فروشگاه ثبت نشده است.

ارسال نظر

فروشگاه ها

فروشگاه های مرتبط

وبلاگ

بیشتر بخوانید