واردات کالا از سامسونگ

واردات کالا از سامسونگ دفتر مرکزی

واردات کالا از سامسونگ با الوند تجارت

شرکت الوند تجارت، برای واردات کالا از شرکت سامسونگ، با دریافت کارت بازرگانی و طی کردن روند قانونی واردات کالا از کشور کره جنوبی، کالای مورد نظر شما را از شرکت سامسونگ خریداری و ثبت سفارش می کند. الوند تجارت، بعد از خرید و واریز وجه ارزی، محصول وارد شده از شرکت سامسونگ را از گمرک ترخیص و با حمل و نقل ویژه و امن خود بدست شما می رساند. ما در سریع ترین زمان و با مناسب ترین هزینه این خدمات را به شما ارائه می دهیم زیرا همراه خود سال ها تجربه و دانش در واردات کالا داریم.

شرکت الوند تجارت و واردات کالا از سامسونگ

سامسونگ مجموعه تجاری بزرگی است که از چند شرکت و واحد تولیدی در زمینه های مختلف تشکیل شده است. در حال حاضر با موفقیت هایی که سامسونگ در صنایع الکتریکی به دست آورده، این شرکت به عنوان یک پیشرو در فناوری شناخته می شود و یکی از 10 شرکت برتر در سطح جهانی است.

سامسونگ در زمینه تولید و فروش انواع لوازم الکترونیکی خانگی، گوشی های موبایل، کامپیوتر و ال سی دی و دیگر وسایل الکترونیکی فعالیت دارد.

شرکت الوند تجارت در زمینه واردات کالا از سامسونگ می تواند به شما خدمات ارائه دهد. الوند تجارت به شما درباره خرید کالا از سامسونگ نیز راهنمایی و مشاوره می دهد. گروه تجاری الوند با آگاهی از راه های قانونی واردات کالا از سامسونگ، محصول خریداری شده شما را در امنیت کامل وارد کشور می نماید. کلیه روند خرید و واردات کالا از سامسونگ و نیز تحویل و ارسال محصول به شما زیر نظر الوند تجارت انجام می شود. تجربه تجارتی امن را با الوند تجارت داشته باشید.

 • کشور:
  سامسونگ پرچم کره
  کره جنوبی
 • دفتر مرکزی: سئول
 • وبسایت: www.Samsung.com
 • ایمیل: info@Samsung.com
 • شماره تماس: 453554
 • تعداد سفارش: 10
 • نوع محصولات:

  لوازم الکترونیک

نظرات کاربران:

تاکنون نظری برای این فروشگاه ثبت نشده است.

ارسال نظر

فروشگاه ها

فروشگاه های مرتبط

وبلاگ

بیشتر بخوانید